XRAL0510-120K
MFR.Part #
XRAL0510-120K
JLCPCB Part #
C5339336
Package
Plugin,D5xL10.5mm
Description
12uH 30@7.96MHz 30MHz 600mΩ 700mA Color Band Inductor ±10% Plugin,D5xL10.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS