XRRH8D28-680M
MFR.Part #
XRRH8D28-680M
JLCPCB Part #
C5351525
Package
SMD,8x8mm
Description
286mΩ 68uH 920mA 980mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS