XR065125T101MH1L
Extended
Manufacturer
XR
MFR.Part #
XR065125T101MH1L
JLCPCB Part #
C18213935
Package
Plugin,D=20mm
Description
100uH 1mm 7.8A Toroidal inductor ±10% Plugin,D=20mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS