XRT953B36-220MHSYL4
MFR.Part #
XRT953B36-220MHSYL4
JLCPCB Part #
C22447251
Package
Plugin-5P,10x10mm
Description
1.2A 2 22uH@1kHz 插件-5P,10x10mm Common Mode Filters ROHS