XRSMW750603-701-04T
MFR.Part #
XRSMW750603-701-04T
JLCPCB Part #
C51484184
Package
SMD-4P,7.5x6mm
Description
15uH@1kHz 2 2A 50mΩ 75Ω@1MHz、600Ω@50MHz、700Ω@100MHz SMD-4P,7.5x6mm Common Mode Filters ROHS