XR050125B48-5R0MVL5S
Extended
Manufacturer
XR
MFR.Part #
XR050125B48-5R0MVL5S
JLCPCB Part #
C52766603
Package
DIP-6P,D=18mm
Description
50mΩ 5uH DIP-6P,D=18mm Power Inductors ROHS