XRT1065B36-851MVSYL4
MFR.Part #
XRT1065B36-851MVSYL4
JLCPCB Part #
C22467549
Package
Plugin,D=13mm
Description
1.2A 2 850uH@1kHz 插件,D=13mm Common Mode Filters ROHS