XRPB1014-101M-S
Extended
Manufacturer
XR
MFR.Part #
XRPB1014-101M-S
JLCPCB Part #
C24834127
Package
Plugin,D10.5xL14mm
Description
0.4mm 100uH 120mΩ Drum-core inductor ±20% Plugin,D10.5xL14mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS