XRAL0512-682K
MFR.Part #
XRAL0512-682K
JLCPCB Part #
C5351429
Description
25mA 28mA 36Ω 6.8mH Color Band Inductor ±10% Plugin Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS