JWK2548D15
MFR.Part #
JWK2548D15
JLCPCB Part #
C6281658
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.5kV 15V 18V~75V 2 25W 840mA 89% Short Circuit Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Automatic fault recovery DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS