JWE0848S12
MFR.Part #
JWE0848S12
JLCPCB Part #
C6281652
Description
1 1.5kV 12V 18V~75V 665mA 85% 8W Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Automatic fault recovery DIP-16 Isolated Power Modules ROHS