RDE0324S12
MFR.Part #
RDE0324S12
JLCPCB Part #
C6171453
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 12V 250mA 3W 3kV 84% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS