JTL3024D12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JTL3024D12
JLCPCB Part #
C6281590
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.25A 1.6kV 12V 2 30W 89% 9V~36V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS