JTE0324D15-H
MFR.Part #
JTE0324D15-H
JLCPCB Part #
C7212715
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
100mA 15V 2 3W 3kV 81% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS