JSM1048S15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JSM1048S15
JLCPCB Part #
C6281488
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 10W 15V 36V~75V 670mA 89% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS