JTH1548D12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JTH1548D12
JLCPCB Part #
C6212722
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.5kV 12V 15W 18V~72V 2 625mA 85% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS