ISB0105S15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
ISB0105S15
JLCPCB Part #
C7290468
Package
SMD-7P,18.9x13.7mm
Description
1 1.5kV 15V 1W 4.5V~9V 67mA 81% SMD-7P,18.9x13.7mm Isolated Power Modules ROHS