JTF0824S15
MFR.Part #
JTF0824S15
JLCPCB Part #
C6071128
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.6kV 15V 535mA 87% 8W 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS