RDD0824D12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
RDD0824D12
JLCPCB Part #
C5721923
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
12V 13V~70V 2 335mA 3kV 85% 8W DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS