AM3T-2405DH35-VZ
MFR.Part #
AM3T-2405DH35-VZ
JLCPCB Part #
C6124277
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-5V~5V 18V~36V 2 3.5kV 300mA 3W 80% Short Circuit Protection、Automatic fault recovery DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS