JTC0624D12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JTC0624D12
JLCPCB Part #
C5744129
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.5kV 12V 2 250mA 6W 83% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS