JSM2548D15
MFR.Part #
JSM2548D15
JLCPCB Part #
C6972413
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.5kV 15V 2 25W 36V~75V 840mA 89% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS