EPM25361V-24R-R62S
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
EPM25361V-24R-R62S
JLCPCB Part #
C5633618
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.6kV 15W 24V 625mA 89.5% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS