JHM0312D15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JHM0312D15
JLCPCB Part #
C6281348
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
100mA 10V~17V 15V 2 3W 3kV 80% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS