JCG1512S3V3
Extended
MFR.Part #
JCG1512S3V3
JLCPCB Part #
C7291519
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 3.3V 4A 86% 9V~18V DIP,31.8x20.3mm DC-DC Power Modules ROHS