IMA0115D15
Mechanical Assembly
MFR.Part #
IMA0115D15
Description
-15V -40°C ~ 75°C 0.77" L x 0.36" W x 0.42" H (19.5mm x 9.2mm x 10.6mm) 1 W 13.5V 15V 16.5V 2 33.3mA,33.3mA 4 kV 7-SIP module, 5 leads 75% Isolation module Medical type SCP Through hole - Power Module/Power Supply ROHS