JCG1248S3V3
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JCG1248S3V3
JLCPCB Part #
C6972907
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 3.3V 3.5A 36V~75V 88% DIP,31.8x20.3mm DC-DC Power Modules ROHS