JCE0324S15-H
MFR.Part #
JCE0324S15-H
JLCPCB Part #
C6070381
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 15V 18V~36V 200mA 3W 3kV 81% Short Circuit Protection、Automatic fault recovery DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS