JCE0648S15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JCE0648S15
JLCPCB Part #
C6281270
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.5kV 15V 36V~75V 400mA 6W 84% Under Voltage Protection、Automatic fault recovery DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS