IEB0112S15
MFR.Part #
IEB0112S15
JLCPCB Part #
C5656720
Package
SIP,11.6x6mm
Description
1 1.005W 1.5kV 10.8V~13.2V 15V 67mA 81% SIP,11.6x6mm Isolated Power Modules ROHS