JCD0605S15
Extended
MFR.Part #
JCD0605S15
JLCPCB Part #
C6070354
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.6kV 15V 4.5V~9V 400mA 6W 83% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS