JCD0512S15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JCD0512S15
JLCPCB Part #
C6070336
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.6kV 15V 333mA 5W 82% 9V~18V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS