ITP0324S15
Extended
MFR.Part #
ITP0324S15
JLCPCB Part #
C5772929
Package
SIP,17x9.5mm
Description
1 1.6kV 15V 200mA 3W 84% 9V~36V SIP,17x9.5mm Isolated Power Modules ROHS