ITP0312D12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
ITP0312D12
JLCPCB Part #
C6968834
Package
SIP,17x9.5mm
Description
1.6kV 125mA 12V 2 3W 4.5V~18V 82% SIP,17x9.5mm Isolated Power Modules ROHS