RDD0824S12
MFR.Part #
RDD0824S12
JLCPCB Part #
C5721927
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 12V 13V~70V 3kV 665mA 85% 8W DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS