ISX0648S15
Extended
MFR.Part #
ISX0648S15
JLCPCB Part #
C6061917
Package
SMD-7P,22x20.3mm
Description
1 1.5kV 15V 18V~75V 400mA 6W 83% SMD-7P,22x20.3mm Isolated Power Modules ROHS