IML0212S3V3
MFR.Part #
IML0212S3V3
JLCPCB Part #
C7207656
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
1 10.8V~13.2V 2W 3.3V 4kV 600mA 76% SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS