IEQ0524S24
MFR.Part #
IEQ0524S24
JLCPCB Part #
C6061585
Package
SIP,22x9.5mm
Description
1 1.5kV 209mA 24V 5W 83% 9V~36V SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS