IEQ0524S12
MFR.Part #
IEQ0524S12
JLCPCB Part #
C7288994
Package
SIP,22x9.5mm
Description
1 1.5kV 12V 417mA 5W 83% 9V~36V SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS