C6AQ1475JB20382
MFR.Part #
C6AQ1475JB20382
JLCPCB Part #
C18213557
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 300V 4.7uF ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS