C4BR2225MB0C000
Extended
Manufacturer
XIAMEN FARATRONIC
MFR.Part #
C4BR2225MB0C000
JLCPCB Part #
C5271150
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2.2uF 350V X2 ±20% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS