C222S105K60Y350
Extended
Manufacturer
XIAMEN FARATRONIC
MFR.Part #
C222S105K60Y350
JLCPCB Part #
C20415585
Package
Plugin,P=15mm
Description
1uF 450V Metallized Polyester ±10% 插件,P=15mm Film Capacitors ROHS