C6AQ1225JB00550
MFR.Part #
C6AQ1225JB00550
JLCPCB Part #
C3025136
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
2.2uF 300V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS