C6AQ1106JF00000
Extended
Manufacturer
XIAMEN FARATRONIC
MFR.Part #
C6AQ1106JF00000
JLCPCB Part #
C20608791
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
10uF 300V ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS