C43Q1102K40C350
MFR.Part #
C43Q1102K40C350
JLCPCB Part #
C2979686
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 1nF 300V Y2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS