PM396V-11-20-H889
MFR.Part #
PM396V-11-20-H889
JLCPCB Part #
C48603680
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x20P 2.8mm 20P 3.96mm 7A 8.89mm Brass Square Hole Through Hole Top Plugin,P=3.96mm Female Headers ROHS