SMB3Z10A
Extended
Manufacturer
XCH
MFR.Part #
SMB3Z10A
JLCPCB Part #
C7440974
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10V 10uA 3.5Ω 3W 700Ω 9.5V~10.5V SMB Zener Diodes ROHS