SMDJ70CAJ
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
SMDJ70CAJ
JLCPCB Part #
C20140698
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 113V 26.5A 2uA 3kW@10/1000us 70V 85.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS