BYV44-500,127
MFR.Part #
BYV44-500,127
JLCPCB Part #
C602049
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 1.15V@30A 10uA@500V 30A 500V TO-220AB Diodes - General Purpose ROHS