ACTT4S-800E,118
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
ACTT4S-800E,118
JLCPCB Part #
C603004
Package
DPAK
Description
1.7V 10mA 1V 20mA 39A 4A 500mW 800V DPAK Thyristors (SCR)/Modules ROHS